• Ukrainian
  • English
  • Russian

 
На стартову
Вартість створення сайту
Новини
Відгуки клієнтів
Портфоліо
Послуги
Хостинг
Корисна інформація
Глосарій IT
Партнерська програма
Контакти
Пошук
Партнери
Мапа сайту
 
Сайт розроблений компанією «Планета Плюс» посів перше місце Надрукувати Надіслати ел. поштою

За рейтингом Агентства Укрінформ, серед 176 міст офіційних сайтів України, сайт Бориспільської міської ради розроблений компанією «Планета Плюс» у категорії практичності використання зайняв перше місце.

Вперше в Україні проведено оцінку офіційних веб-сайтів міст обласного значення на предмет їх інформаційної відкритості. Дослідження провела коаліція громадських організацій з моніторингу інформаційної відкритості органів місцевого самоврядування за підтримки проекту "Сприяння активній участі громадян у протидії корупції "Гідна Україна" за підтримкою американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

До вибірки рейтингу увійшли всі 176 міст обласного (республіканського) значення України, що складає близько 39% від загальної кількості міст у державі. Ці міста мають однаковий комплекс власних повноважень та повноважень, делегованих державою, які є більш широкими у порівнянні з повноваженнями міст районного значення.

Як повідомляє «Українське національне інформаційне агентство УКРІНФОРМ», у плані практичності використання офіційний сайт Бориспільської міської ради, що був розроблений компанією «Планета Плюс» зайняв перше місце. У цілому сайт Бориспільської міської ради увійшов у десятку кращих офіційних веб-сайтів серед 176 міст обласного і республіканського значення України.

КВД ІТ «Планета Плюс» буде весь час надавати максимальну якість послуг для своїх клієнтів, щоб знову займати перші місця серед сайтів, що розроблені та підтверджувати свій високий рівень у сфері розробки та впровадження найкращих Інтернет-проектів.  За матеріалами ukrinform.ua.

 
Наст. >
 
   
   

Copyright 2002 - 2019 © КВД ІТ «Планета-плюс»

Разробка сайтів в Києві | Розробка сайтів в Луганську Розробка сайтів у Харкові | Розробка сайтів у Львові | Розробка сайтів у Донецьку|